Analizator składu ciała

0
1848

Coraz więcej osób dba o swoją sylwetkę i zwraca ogromną uwagę na to co je. Zdrowa żywność i aktywny tryb życia pozwala nie tylko cieszyć się piękną sylwetką, ale też uniknąć wielu groźnych i przewlekłych chorób, jak na przykład miażdżyca, cukrzyca, choroby tarczycy lub nadciśnienie tętnicze.

Aby zrzucić wagę i wymodelować sylwetkę należy ściśle trzymać się swojej diety oraz regularnie wykonywać odpowiednio dostosowane ćwiczenia fizyczne. Najlepiej gdy dieta została rozpisana przez profesjonalnego dietetyka, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości danej osoby. Najlepszą motywacją jest wykonywanie ćwiczeń pod okiem trenera personalnego.

Dobrym pomysłem jest również zainwestowanie w bieżnie, rowerek stacjonarny bądź steper. W obliczeniu swojego zapotrzebowania energetycznego bardzo pomocny jest analizator składu ciała. Takie urządzenie najczęściej znajduje się w gabinetach dietetycznych, gabinetach endokrynologicznych, w klubach fitness i na profesjonalnych siłowniach.

Analizatory składu ciała InBody posiadają wiele przydatnych funkcji. Pozwalają one między innymi ocenić dotychczasowe postępy, analizować, kontrolować oraz planować. Analizator oblicza ilość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej oraz wody w organizmie, co bardzo ułatwia dopasowanie diety i obliczenie zapotrzebowania kalorycznego.

Na stronie internetowej inbodypoland.pl znaleźć można wiele produktów i ciekawych ofert. Ponadto na blogu dostępnych jest dużo ciekawych informacji, które pomogą rozwiać wiele wątpliwości dotyczących diety i ćwiczeń.

W ofercie znaleźć można także ciśnieniomierze, wzrostomierze i arkusze wyników. Wszystkie te produkty znacznie ułatwiają pracę dietetyków i innych specjalistów. Analizatory dostępne są w wielu wersjach i w różnych cenach, dzięki czemu bez problemu można dopasować odpowiedni model do potrzeb swojego gabinetu. Sprzęt objęty jest gwarancją na wypadek uszkodzenia lub awarii. Do każdego analizatora dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, która ułatwia użytkowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here