Jak dopasować odzież kolarską Rogelli do swojej sylwetki?

0
904

Dopasowany rozmiar do sylwetki kolarza to wygoda w trakcie jazdy oraz zapobieganie utraty ciepła. Zbyt luźna odzież może wpuszczać zimny wiatr pod spód. Przyciasna natomiast krępuje ruchy. Kupując odzież rowerową Rogelli, masz pewność zwrotu, gdy się okaże, że wybrałeś nieodpowiedni rozmiar.

Jakie funkcje spełnia odzież rowerowa Rogelli?

Bluzy, bluzki, spodenki, kurtki, rękawiczki i inne części garderoby na rower są wykonane z wysokiej jakości oddychających materiałów. Dzięki temu czujesz się w tych ubraniach fantastycznie. Możesz rozwijać na swym rowerze duże prędkości, a i tak zimny wiatr pozostanie zatrzymany przez odzież marki Rogelli.

To bardzo duży komfort, gdy możesz bez obaw wyruszyć na długą wycieczkę rowerowa, nawet kiedy pogoda się waha. W czasie deszczu pozostaniesz suchy, a w czasie upalnego słońca Twoja skóra się nie rozpłynie w strugach potu. Nawet w miejscach najbardziej wydzielających pot.

Dzieje się tak, gdyż odzież na rower Rogelli ma właściwości utrzymywania wilgoci z dala od Twojej skóry. Zapobiega również wychłodzeniu lub przegrzaniu organizmu. Miękki materiał zapobiega także podrażnieniom skóry. Możesz zatem cieszyć się świeżością przez cały dzień jazdy rowerowej.

Czy odzież Rogelli na rower jest w dużych rozmiarach?

Jeżeli masz korpulentną postać lub jesteś bardzo wysoki, bez problemu dopasujesz ubranie markowe rogelli. Masz więc możliwość eleganckiego wyglądu w ciuchach sportowych i cieszyć się z przyjemności jazdy na rowerze, nawet gdy Twoja sylwetka jest wyjątkowa.

W sklepie z firmową odzieżą kolarską znajdziesz odpowiedniej wielkości spodenki. Dopasują się do Ciebie, a miękka wkładka pod pośladki idealnie ochroni Twoją kość ogonową przed wstrząsami. Pośladki zaś i krok unikną obcierania oraz uwierania siodełka.

Trzymając kierownik warto, byś zaopatrzył się w porządne rękawice Rogelli, by zapobiec szybko tworzącym się odciskom na dłoniach. Dobre kolarskie rękawiczki zadbają także o odpowiednią ciepłotę dłoni. Na lato wybierz odkryte, na zimę natomiast zakrywające wszystkie palce.

Zakup odzieży rowerowej marki Rogelli to czysta przyjemność

Gdy założysz ciuchy tej marki to tak, jakbyś pokrył się drugą skórą. Idealnie dopasowana odzież pozwala na niekrępujące ruchy i brak przy niej elementów, które na przykład zaczepiałyby się o części roweru, jego suport, pedały, czy łańcuch. Getry idealnie przylegają do nóg.

Oprócz walorów praktycznych należy nadmienić o gustownie uszytej odzieży marki Rogelli. Masz możliwość przebierania we wzorach i fasonach wszystkich części garderoby na rower. Masz dużą swobodę decydowania co do kolorów odzieży, a także stylu. Odzież ta dorównuje wciąż zmieniającej się modzie. Wybór jest przeogromny. Dzięki temu sklep zadowoli każdego kolarza zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej.

Elegancja i prostota idą w parze, a za nimi funkcjonalność oraz wygoda użytkowania. Marka Rogelli ubierze Cię na rower kompleksowo. Od bielizny po wierzchni strój oraz dodatkowo kupisz kask, ochraniacze i spokojnie możesz wyruszać w podróż po górach, pagórkach, jak i powierzchni płaskiej. Ciesz się widokami i nabieraj w płuca świeże powietrze podczas jazdy z marką Rogelli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here