Kroplówki witaminowe

0
2203

Żyjemy w bardzo intensywnych czasach! Nie rzadko zdarza się tak, że gonimy z pracy do pracy lub pracy na imprezę… A po mocno zakrapianej imprezie, która nie raz trwała do białego rana, musimy być na następny dzień na nogach i to w pełni sił intelektualnych. Być może zdarza Ci się nie mieć czasu na kaca, albo po prostu siły przeżywać tych katuszy raz jeszcze. Jakiś czas temu pojawiło się na rynku świetne rozwiązanie problemu jakim jest poimprezowy kac – są to witaminowe kroplówki.

Witaminowe kroplówki – co to?

Kroplówki witaminowe Sopot są to specjalnie płyny podłączane poprzez wenflon do twojej żyły, dokładnie tak, jak kroplówki w szpitalu. Niezależnie od tego, czy taka kroplówką podłączana jest w specjalnej klinice czy też z dojazdem do domu, zajmuje się tym wykwalifikowana kadra. Są to zawsze specjaliści uprawnieni do przerywania ciągłości skóry, a więc także do zakładania wenflonu i podłączania kroplówek, a więc pielęgniarki, ratownicy medyczni lub rzadziej – lekarze.

Co znajduje się w takiej kroplówce? To zależy od typu kroplówki, ale często są to witaminy, między innymi witamina C, która pomaga na kaca oraz elektrolity, które straciłeś wraz z moczem podczas imprezy i są konieczne do wyrównania gospodarki twojego organizmu.

W kroplówce mogą znaleźć się także minerały i inne substancje, jak na przykład glukoza, które pozwolą uniknąć ci złego samopoczucia wywołanego odwodnieniem i nadmiarem metabolitów alkoholu w twoim ciele.

Dlaczego taka forma podania tych substancji potrafili zdziałać cuda? Dlatego, że substancje te podawane są bezpośrednio do twojego krwiobiegu, a z niego są przekazywane bezpośrednio do komórek. Taka metoda działa więc szybciej niż tabletki, które muszą się wchłonąć z przewodu pokarmowego.

Jeżeli imprezujesz właśnie w Trójmieście pomysł zawczasu o wyszukaniu sposobów na odtrucie alkoholowe Gdańsk. Poszukaj rozwiązań jak kroplówka afterparty Sopot czy kroplówka na kaca Sopot.
To rozwiązanie jest w pełni bezpieczne, dodatkowo będziesz pod opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here