Damskie rowery z napędem elektrycznym do jazdy po mieście

Styl życia ludzi na całym świecie stopniowo zmienia się na bardziej proekologiczny. I nie ma w tym nic dziwnego. Wszyscy widzą, że długotrwała i wzmożona ingerencja w naturę nie kończy się dobrze. Choć chcielibyśmy, aby przykład szedł z góry, to zwykle sami, musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Możemy to zrobić również za sprawą roweru miejskiego ze wspomaganiem elektrycznym.

Styl życia ludzi na całym świecie stopniowo zmienia się na bardziej proekologiczny. I nie ma w tym nic dziwnego. Wszyscy widzą, że długotrwała i wzmożona ingerencja w naturę nie kończy się dobrze. Choć chcielibyśmy, aby przykład szedł z góry, to zwykle sami, musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Możemy to zrobić również za sprawą roweru miejskiego ze wspomaganiem elektrycznym.

Rower zamiast samochodu

Zwykle w ciągu dnia nie starcza nam czasu na aktywność fizyczną. Po pracy czeka na nas masa innych obowiązków, które nie mogą zwlekać. Rower elektryczny miejski dla kobiety to świetny sposób na to, aby codzienny dojazd i powrót z pracy dostarczyły codziennej dawki ruchu. W dzisiejszych czasach już nikogo nie dziwią panie i panowie w garniturach na hulajnogach lub rowerach. To, co przyjęło się już dawno w innych krajach, w Polsce zaczyna nabierać rozpędu.

Wybór ekologicznego środka transportu zamiast samochodu to modny i zdrowy styl życia, który nie szybko zostanie zamieniony czymś innym. Rower damski ze wspomaganiem elektrycznym to inwestycja w wygodę i zdrowie, a przy okazji oszczędność czasu i pieniędzy. Nie tylko uda nam się skutecznie uniknąć korków, ale również dzięki temu wcześniej dotrzemy na miejsce.

Zalety damskiego roweru ze wspomaganiem elektrycznym

Dlaczego właśnie rower damski ze wspomaganiem elektrycznym? Często dystans, który trzeba przebyć do pracy, wcale nie jest mały. Wybierając rower elektryczny miejski dla kobiety, świadomie decydujemy się na szybkie i bezpieczne przemieszczanie się w przestrzeni miejskiej. Miejski rower elektryczny, np. MUVIKE CITY posiada odpowiednio wyprofilowaną ramę i kierownicę, które pozwalają zachować wygodną, wyprostowaną pozycję podczas jazdy.

Wspomaganie pracy nóg napędem elektrycznym umożliwi dotarcie na miejsce o wiele szybciej i bez nadmiernego zmęczenia. Bez obawy o nasze ubranie, fryzurę czy makijaż. Wygodne i szerokie siodełko zapewnia dodatkowy komfort jazdy. Co ważne, mechanizm pojazdu nie wykonuje całej pracy za użytkownika, ale właśnie wspomaga i czyni bardziej mobilnym. Jest to również ważne dla osób, których sprawność fizyczna z jakichś powodów może być nieco obniżona, zresztą nie każdy rano w drodze do pracy chce i może decydować się na większy wysiłek fizyczny. Damskie rowery elektryczne pozwalają na wypośrodkowanie tego problemu, co sprawia, że są coraz częściej wybieranym środkiem transportu w mieście. Co ważne, rowery te z powodzeniem można używać na wszelkich wycieczkach rowerowych z rodziną lub przyjaciółmi w weekend lub podczas urlopu. Są po prostu uniwersalnym i wygodnym środkiem transportu o znaczeniu proekologicznym dla środowiska naturalnego.

Na czym to właściwie polega?

Każdy rower elektryczny miejski dla kobiety MUVIKE CITY wyposażony jest w silnik, baterię oraz kontroler połączony z wyświetlaczem. Dzięki temu uzyskujemy wielostopniowe wspomaganie pracy nóg oraz pełną kontrolę nad pracą roweru z silnikiem elektrycznym. Podobnie jak w smartfonach i laptopach stosuje się tutaj baterie litowo-jonowe, tzw. „long life”, ponieważ długość ich życia sięga nawet 700 doładowań. Rower damski ze wspomaganiem elektrycznym na pełnym doładowaniu jest w stanie przejechać jednorazowo nawet 50-60 kilometrów.

Budowa i działanie silnika przy rowerze jest ściśle regulowane przez Unię Europejską. Maksymalna dopuszczalna moc, jaką posiadają rowery marki MUVIKE, wynosi 250 WATT i jest najpopularniejszym rozwiązaniem. System wspomagania uruchamia się automatycznie po rozpoczęciu pedałowania, a wyłączyć go można przez zaniechanie tej czynności bądź poprzez naciśnięcie hamulca.

Damskie rowery elektryczne miejskie

Rodzaje silników też mogą być różne: centralne, na tylnym lub przednim kole.

Przeczytaj również: Jaki napęd w rowerach elektrycznych jest najlepszy

Dla rowerów elektrycznych miejskich najlepszym rozwiązaniem jest silnik na przednią piastę. Jest to niedrogie i proste rozwiązanie idealne na warunki miejskie.

Zapewnia dobre rozłożenie masy, jazda jest przyjemna i bezpieczna a koszt roweru, opcjonalnie do tego rozwiązania, korzystny. Kontroler połączony z wyświetlaczem steruje pracą silnika i przesyła do niego energię z baterii. Łączy się również z inteligentnym systemem wspomagania w postaci czujnika ruchu i tym samym rejestruje intencje użytkownika poprzez sprawdzanie obrotów korby. System wysyła informacje do silnika, a ten dostosowuje wspomaganie do zamiarów kierowcy.

Damskie rowery elektryczne miejskie

Rower elektryczny miejski dla kobiety, np. marki MUVIKE CITY jest idealnym rozwiązaniem do przemieszczania się w mieście. Został zaprojektowany tak, by był optymalnie funkcjonalny i wygodny jako niezastąpiony środek transportu w przestrzeni publicznej.

Odpowiednio wyprofilowana rama i kierownica oraz ergonomiczne, skórzane siodło i chwyty kierownicy sprawiają, że codzienne jazda odbywa się komfortowo, zdrowo i wygodnie. Ładna i przyjemna kolorystyka wpisuje się w miejski styl. Sprawdzi się zarówno podczas miejskich podróży, jak i w wyjazdach rekreacyjnych, np. z dzieckiem. Rower jest wyposażony w solidne amortyzatory, które świetnie poradzą sobie na napotykanych nierównościach terenu. Damskie rowery elektryczne to wybór w trosce o swoje zdrowie i środowisko naturalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here