Metoda kanapkowa zagęszczania włosów

0
1143

Bezsprzecznie powiedzieć możemy, że w ostatnim sezonie przedłużanie włosów przy wykorzystaniu metody kanapkowej znacznie zyskało na popularności. Zupełnie nas to nie dziwi, bowiem jest to zabieg bardzo prosty, bezbolesny, niewymagający ingerencji w skórę konsumenta, a dodatkowo gwarantujący długotrwałe efekty, których z pewnością pozazdroszczą nam rodzina i znajomi.

Co jednak ciekawe, ekspert podejmujący się tego zadania musi być świadomy jaka liczba pasemek włosowych będzie optymalna, pozwalając zamaskować wszelkie niedoskonałości spowodowane przerzedzaniem się oraz nadmiernym wypadaniem włosów bez jednoczesnego „przeładowywania” fryzury, gdyż mogłoby to poskutkować efektem przeciwnym do zamierzonego. Ważne jest tu prześledzenie kondycji uczesania klienta przed przystąpieniem do zabiegu, określenie grubości jego włosów, jak również pozyskanie informacji odnośnie tendencji do ich wypadania. Na podstawie zgromadzonych informacji możliwe jest przygotowaniu modułów systemu, które to następnie są aplikowane. Gromadzone przez nas na przestrzeni kolejnych lat dane statystyczne wykazały, że w przypadku większości naszych konsumentów optymalną liczbą tak zwanych „kanapek”, a więc pasemek syntetycznych lub sztucznych jest liczba 20, przy czym pamiętać należy o odchyleniach spowodowanych określonymi preferencjami konsumenta.

Jeżeli naszym głównym celem jest zagęszczenie włosów metodą kanapkową http://zageszczaniewlosow.pl/ , a dodatkowo nasza fryzura w ostatnim czasie znacznie się przerzedziła, konieczne będzie zastosowanie większej ilości modułów, których ilość może dochodzić nawet do trzydziestu. Przedłużanie włosów bez wizualnego zwiększania ich objętości wiąże się z możliwością wykorzystania mniejszej ilości pasemek, których liczba w niektórych przypadkach może wynosić jedynie dziesięć. Jednoznacznie można to określić dopiero po zapoznaniu się z sytuacją klienta oraz omówieniem z nim oczekiwanych efektów.

Jest to niezwykle istotne, bowiem w toku rozmowy można ustalić z osobą zainteresowaną dodatkowe aspekty tworzonego systemu, w tym grubość zastosowanego włosia, stopień jego skrętu, kolor, czy w końcu styl upięcia. Fakt, iż mocowane pasemka są w lwiej części przypadków proste nie oznacza, że po pewnym czasie nie jest możliwa zmiana ich wyglądu. Nasi eksperci z radością przekształcą klasyczną fryzurę w burzę pięknych loków, dodadzą eleganckie fale lub też wzbogacą system o intrygujące oraz bijące wszelkie rekordy popularności w obecnym sezonie pazurki. Osobom odwiedzającym nasz salon bardzo przypadł do gustu fakt, iż profesjonaliści w nim zatrudnieni jedynie sugerują najciekawsze obecnie rozwiązania i zaznajamiają konsumenta z trendami, nie natomiast narzucają swoją stylistyczną wizję jak ma to miejsce w przypadku zakładów konkurencyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to klient ma w zaaplikowanym systemie czuć się komfortowo, nie natomiast osoba, która zobowiązała się go zamocować na jego głowie. Zadowolenie konsumenta jest dla nas najwyższą wartością i zawsze ogromnie cieszy nas, gdy możemy wywołać na jego twarzy uśmiech dzięki właściwie wykonanej usłudze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here