legginsy siłownia
fot. pexels.com

Idąc na siłownię musisz być przygotowana. Powinnaś zabrać ze sobą kilka niezbędnych akcesoriów, które wspomagają trening, a także są niezbędne do ćwiczeń. Dodatkowo musisz zadbać o wygodny i funkcjonalny strój na siłownię, w którym będzie ci się dobrze ćwiczyć.

Zobacz też: http://radiobc.pl/legginsy-na-silownie-co-warto-o-nich-wiedziec/

Co zabrać na siłownię?

Wybierając się na siłownię powinnaś ze sobą zabrać całą torbę treningową, do której schowasz niezbędne akcesoria. W torbie powinnaś mieć butelkę z wodą, ręcznik, słuchawki i odtwarzacz do muzyki.

Te akcesoria przydadzą ci się podczas ćwiczeń, jeśli chcesz się skupić i iść własnym rytmem. Możesz również zabrać ze sobą shaker z odżywką białkową po treningu.

Jak się ubrać na siłownię?

Strój na siłownię powinien być wygodny oraz funkcjonalny. Przede wszystkim zadbaj o to, by był z dobrego materiału. Będziesz się pocić w trakcie ćwiczeń, a więc mokry materiał nie powinien krępować twoich ruchów.

Pomyśl o tym, by strój był wygodny i żebyś się w nim dobrze czuła. Dopasuj go odpowiednio do swojego rozmiaru, abyś nie musiała się przejmować zjeżdżającymi spodniami lub obkręcającą się bluzką.

Siłowniany outfit

Do zestawu na siłownię polecamy ci dobrać wysokiej jakości legginsy, które są przeznaczone do ćwiczeń. Do nich dobierz sportowy top, a także stanik sportowy. Wszystko musi być dopasowane do twojego aktualnego rozmiaru – to bardzo ważne.
Zadbaj również o odpowiednie obuwie, które nadaje się do ćwiczeń oraz skarpetki do treningów. Spocone ciało lubi się szybko obcierać, a przecież nie chcesz mieć niekomfortowych ran.

Jeśli masz długie włosy, koniecznie je zwiąż lub załóż opaskę tak, aby ci nie przeszkadzały w trakcie ćwiczeń. Dodatkowo zakup specjalne rękawiczki do podnoszenia ciężarów, aby uniknąć odparzeń i odcisków na dłoniach.

Pamiętaj, że idąc na siłownię, wybierasz się tam w określonym celu. Masz ćwiczyć, a nie stylizować się, jakbyś szła na randkę. Siłownia to nie wybieg, nie ma w niej miejsca na rewię mody.

Przeczytaj też: http://www.pracowniapiekna.pl/jak-znalezc-najlepszy-salon-manicure-w-rzeszowie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here